Phone : +90 232 207 21 51 Domestic Sales : +90 541 734 21 80 International Sales : +90 541 734 21 34
Chıtır Chicken Son Yenilik Mobil Şube

Hem Gez Hem Kazan!

Chıtır Chicken Avrupa’da mobil satış noktalarında da büyümeye devam ediyor. Belçika’da yaşayan ortağımız İsmail Yürük’ün önerisi, Philiph Rhymes’ın girişimciliği ile birleşti ve ilk mobil hizmet noktamız hayata geçti.

Avrupa’nın yaygın festival kültürünü dikkate alarak başlattığımız bu uygulama ile her hafta sonu ve özel tatil günlerinde Belçika ve Hollanda’nın değişik noktalarında Chıtır Chicken’ın özel lezzetli kızarmış tavuk ürünleri yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Chıtır Chicken mobil hizmet noktalarını Avrupa’nın Güney sahillerine ve büyük kitlesel organizasyonlara taşıyarak hem marka bilinirliğini arttırmak hem de özel lezzetlerini daha geniş bir tüketici kitlesi ile buluşturmayı planlıyor.


ENRICH YOUR MENU WITH FRIED CHICKEN PRODUCTS

ADD FRIED CHICKEN in YOUR MENU and EARN MORE  The owners who manage fast-food restaurant or cafe can earn more by adding fried chicken products to their menu which are the products ...

BRANDED CONCEPT PROGRAMMES

BRANDED  CONCEPT PROGRAMMES This concept is completely for you if you are saying that I would like to be the adress of original taste with my own brand. You can carry into effect ...