Tatlı ve Baharatlı Batter

TATLI BAHARATLI BATTER

Fried chicken ürünlerinde farklı lezzetler sunuyoruz. Fried chicken’ı tatlı baharatlarla hazırladığımız bu çeşni sayesinde tavuk ürünlerimiz farklı lezzet arayan müşterileri cezbedecek. Tatlı baharatlı batter daha çok patates ve sebze paneleme ürünlerinde beğenilmektedir. Elma dilim veya küp şeklinde kestiğiniz patatesleri bu çeşniyi kullanarak pişirebilir ve sunabilirsiniz. Tatlı baharatlı batterı, 1 birim Tatlı ve Baharatlı Battera 1.5 birim su eklenerek hazırlanır ve Makfry  basınçlı fritözlerinde pişirilir.

Basınçlı endüstriyel kızartma işleminde sebze ve patateslerinizi en lezzetli halde sunabilmeniz için tasarlanmış paneleme harcıdır. Paneleme harcında baharatlar, sebze ve patates ürünlerine lezzet verecek türde ve oranda reçete ile hazırlanmıştır.

 

Elma Dilim Patates: Yıkanmış ve elma dilim şeklinde doğranmış patatesler öncelikle battermilke bulanır daha sonra premium paneleme unu ile kaplanarak pişirilmeye hazır hale getirilir.

Mantar: Islatılmış bütün haldeki mantarlar önce battermilke bulanıp sonra  premium paneleme unu ile kaplanır ve pişirmeye hazır hale getirilir.

 

Daha standart ürünler için lütfen Üretim Kitimizden faydalanınız.

 

FRIED CHICKEN EKİPMANLARI

Fried Chicken Ekipmanları  Gıda sektöründe giderek daha popüler ürün haline gelen fried chicken ürünlerini üretmek için gerekli olan ekipmanlar ;   Basınçlı Fritözler : Kısa süre içerisinde, özellikle tavuk ürünlerini kendi özsuyunu kaybetmeden ...

FRIED CHICKEN AMBALAJ VE PROMOSYONEL ÜRÜNLER

FRIED CHICKEN AMBALAJ VE PROMOSYONEL ÜRÜNLER Fried chicken ürünlerinizi müşterilerinize daha güzel sunmak ve daha çok müşteriye ulaşmanız için Makfry size hazır ambalaj ve promosyon ürünleri sunmaktadır.    AMBALAJLAR  ÜRÜN ADI GÖNDERİM ŞEKLİ PAKETLEME ÖLÇÜLERİ SERVİS ALANLARI         Küçük Kova ...