Basınçlı Fritöz 1015 PD

Basınçlı Fritöz 1015 PD
Özellikler
  • Enerji:220 /240 - 380 V 6 kW 50-60 Hz
  • Ölçüler:G:430 D:740 Y:1100 (mm)
  • Tank Kapasitesi:33 Lt
  • Yağ Kapasitesi:15 Lt
  • Pişirme Kapasitesi:8 dakikada 4Kg
  • Ağırlık:90 Kg (Brüt)

Basınçlı Fritöz 1015 PD

En çok satan ürünümüz

Sadece 6 kW enerji ile günlük 200 porsiyon Fried Chicken

Ezberleri Bozan Tasarım

6 kW elektrik enerjisi ile sınıfında gazlı basınçlı fritözlerden bile daha ekonomik enerji tüketimi sağlar.

Günümüzde işletmelerin en büyük gider kalemlerinden biri enerji maliyetleri olmuştur. Öyle ki bazı işletmeler müşteri sayısı ve üretilen ürün maliyeti arasında sıkışıp kalmış, karlık öngörüsü hergün değişen maliyetlerle tutarsız hale gelmiştir.

Öngörülemeyen maliyetlerden kurtulmanın bir yolu da düşük enerji ile çalışan profesyonel makinelerle çalışmaktır. Makfry 1015 Basınçlı Fritöz 6 kW enerji ile işletmeleri için mükemmel bir tasarruf sağlar. 

Sınıfında dünya pazarında patentli tasarımı ile işletmelere ihtiyaçları olan çözümü sunar. 6 kW enerji ve sadece 15 lt yağ ile çalışan makinemiz, yağ tasarrufu sağlar. Sınıfında hali hazırda bulunan marka ve alternatif makineler 13 - 15 kW ile ve 25 lt yağ tüketerek çalışmaktadır. Eğer günlük 400 müsteriden az misafir ağırlıyorsanız Makfry 1015 size enerji ve yağ tasarrufu sağlayarak makine için yaptığınız yatırımı en geç 1 yılda geri öder.

Eşsiz Tasarım ve Üstün Performans: 1015 PD Basınçlı Fritöz

Profesyonel bir mutfak için vazgeçilmez bir ekipman arıyorsanız, 1015 PD Basınçlı Fritöz tam size göre! Firmamızın ürettiği bu ürün, özellikleri ve benzersiz tasarımıyla sınıfında öne çıkmaktadır.

1015 PD Basınçlı Fritöz'ün paslanmaz gövde ve kazanı, dayanıklılık ve hijyen açısından mükemmel bir seçimdir. Paslanmaz çelik malzeme, uzun süreli kullanım için idealdir ve temizliği kolaydır. Bu sayede, mutfak işletmenizin verimliliğini artırırken aynı zamanda hijyen standartlarını da karşılamış olursunuz.

Alüminyum döküm kapak, 1015 PD Basınçlı Fritöz'ün enerji tasarrufunu sağlamasına yardımcı olurken aynı zamanda hızlı ısınma özelliği sunar. Bu özellik sayesinde, ürünümüzü hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilir ve işletmenizin hızlı servis taleplerini karşılamak için hazır olabilirsiniz.

Termostatik sıcaklık kontrolü, 1015 PD Basınçlı Fritöz'ün önemli bir özelliğidir. Bu özellik, yiyeceklerinizi mükemmel bir şekilde pişirmeniz için istediğiniz sıcaklığı kolayca ayarlamanızı sağlar. Bu da size tutarlı sonuçlar sunar ve müşterilerinize her zaman kusursuz lezzetler sunmanızı sağlar.

Basınç kontrolü özelliği, 1015 PD Basınçlı Fritöz'ün güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu özellik, basınç düzeyini kontrol altında tutarak aşırı basınç oluşumunu engeller. Bu da mutfak personelinizin güvenliğini sağlar ve ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar.

1015 PD Basınçlı Fritöz'ün en dikkat çekici özelliklerinden biri otomatik yağ filtreleme sistemidir. Bu sistem, yağı otomatik olarak filtreler ve kalitesini korur. Bu sayede, yağın ömrünü uzatır ve ekonomik bir kullanım sağlar. Ayrıca, yağın temiz kalması yiyeceklerin lezzetini ve kalitesini korumanıza yardımcı olur.

Dijital kontrol paneli, 1015 PD Basınçlı Fritöz'ü kolayca kullanmanızı sağlar. Bu panel sayesinde, pişirme programlarını ayarlayabilir, sıcaklık ve zamanı kontrol edebilirsiniz. Ayarlanabilir 5 farklı pişirme programı, farklı yiyeceklerinizi ideal koşullarda pişirmenizi sağlar ve işletmenizin menüsünde çeşitlilik sunmanıza yardımcı olur.

1015 PD Basınçlı Fritöz'ün düşük enerji tüketimi, işletmeniz için önemli bir avantaj sağlar. 6 kW enerji tüketimi ile enerji maliyetlerini düşürürken yüksek performansı garanti eder. Bu da işletmenizin karlılığını artırırken çevre dostu bir seçim yapmanızı sağlar.

Ürünümüzün 15 lt yağ kapasitesi, yoğun mutfak taleplerini karşılamak için idealdir. Büyük hacimli yiyeceklerinizi rahatlıkla kızartabilir ve hızlı bir şekilde servis yapabilirsiniz. Ayrıca, 1015 PD Basınçlı Fritöz'ün monofaze ve trifaze olarak çalışabilmesi, enerji kaynaklarınızı verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Sesli ve görsel uyarı özellikleri, 1015 PD Basınçlı Fritöz'ün kullanım kolaylığını artırır. Pişirme işlemi tamamlandığında size bildirimde bulunarak, zamanı daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bu özellik, mutfak personelinizin dikkatini dağıtmadan verimli bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Basınçlı Fritöz 1015 PD hakkında teknik desteğe ihtiyacınız mı var?

Basınçlı Fritöz 1015 PD teknik desteği için gerekli dökümanlar. Ürünün kurulum, kullanım, bakım ve sorun giderme süreçleriyle ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Profesyonel bir kullanıcı deneyimi için gereken tüm bilgiler burada!

Basınçlı Fritöz 1015 PD hakkında teknik destek dökümanları ve videolu anlatımları için tıklayınız...