• Firma Tel : +90 232 207 21 51
  • Gsm : +90 541 734 21 80
1

HİZMETLERİMİZ


FRİED CHİCKEN EKİPMALARI:

Makfry Group, MAKFRY markası ile özellikle fried chicken yapmak için gerekli olan basınçlı fritöz, sıcak tutma üniteleri ve paneleme üniteleri konularına odaklanmış ve uzmanlaşmıştır. Basınçlı fritözler, çalışma prensibi gereği ürünlerin içini haşlarken dışınıda kızartır. Bu ürüne lezzet verdiği gibi pişme süresini de kısaltır. Firmamız işyerlerinin ihtiyacına göre çeşitli kapasitelerde ve özelliklerde basınçlı fritöz üretmektedir. Modellerimiz; 518, 1014 Dijital (Otomatik Filtreleme), 1014 Manuel (Otomatik Filtreleme), 1025 Manuel (Otomatik Filtreleme), 1025 Digital (Otomatik Filtreleme) olarak sıralanabilir.

Sıcak tutma üniteleri ise özellikle fried chicken ürünlerinin pişirildikten sonra iki saate kadar taze kalmasını sağlayan teşhir üniteleridir. Sıcak tutma üniteleri sayesinde servis daha pratik ve kolay hale gelir. Müşteri bekletmeden hazır pişmiş stoktan servis yapılır. Makfry Group, MAKFRY markası ile işletmelere değişik ebatlarda farklı kapasitelerde sıcak tutma üniteleri imal etmektedir. Modellerimiz HD2, HD3, HD4, HD6 olarak sıralanabilir.

Paneleme üniteleri, fried chicken ürünlerini panelemek için dizayn edilmiş, pratiklik sağlayan ünitelerdir. Paneleme sırasında paneleme ununda topaklanma olur ve bu da pişmiş ürün kalitesini olumsuz etkiler. Bu sebeple unu elemek gereklidir. Paneleme ünitesi otomatik eleme fonksiyonu sayesinde daha kaliteli ürün yapma imkanı sağlar. Makfry Group, MAKFRY markası ile PAN202 model adını verdiği paneleme ünitelerini üretmektedir. Cips paketleme üniteleri…

HAZIR GIDA MAMULLERİ:

Günümüzde restaurant işletmecilerinin başarısı, standart olmaları ve kazançlarıyla değerlendirilmektedir.

Standart ürünün iki önemli unsuru vardır. Standart hammadde ve standart işçilik.

Standart hammadde; tedarikçiye, satın almada kalite kontrol yapılmasına vb. birçok etkene bağlıdır.

Standart işçiliğin sağlanması ise personel değişimin yoğun olduğu gıda sektöründe neredeyse imkansız gibidir.

Makfry Group, MAKFRY FOODS markası ile bu tür zorlukları ortadan kaldıracak ve işletmecilere büyük kolaylık sağlayacak yarı mamuller hazırlamıştır.

MAKFRY FOODS  ürünlerinin sayesinde ürünler standart olmakta, kalifiye personele ihtiyaç minimize edilmektedir. Bu sayede işletmeciler ekstra masraflardan kurtulmakta ve kazançlarını arttırabilmektedir.

ANAHTAR TESLİM FAST FOOD PROJELERİ:

Makfry Group, fast food sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimcilere anahtar teslim projeler sunmaktadır.

Firmamız projenin gerçekleşmesi için kendi ürettiği ekipmanların dışında gerekli olan ekipmanları ayrıca MAKFRY FOODS gıda ürünlerini ambalajları ile birlikte tedarik etmektedir. Ortaklaşa çalıştığı mimarlık tasarım ve tadilat ekibi ile de yeni çözümler üreterek projeyi gerçekleştirmektedir.

Bu hizmetimizle girişimci para ve zaman kaybına uğramadan olabilecek en kısa sürede restaurantını işletmeye ve para kazanmaya başlayabilmektedir. Makfry bu hizmetlerini marka programları adı altında ve fried chicken markası ile girişimcilerin hizmetine sunmaktadır. 

RESTORAN PROJELENDİRME:

Makfry Group, girişimcilere isterlerse açmayı planladıkları restaurantların sadece projelendirilmesini de bir hizmet olarak sunmaktadır.

Projelendirme, planlanan ürün çeşidine bağlı menü tasarımına göre gerekli olan ekipmanların yerleştirilmesi, müşteri portföyüne ve lokasyonuna göre salon tasarımı da dahil tüm yerleşke düzenini kapsar.

Projelendirme sayesinde girişimci ne tür malzemelere ihtiyacı olduğunu görür ve ona göre planlama yapar. Bu da zaman ve para tasarrufu sağlar.

ZİNCİR RESTORAN DANIŞMANLIĞI:

Makfry Group, bünyesinde bulundurduğu tasarımlar, mimarlar ve üretimini yaptığı ürünler ile de zincir restaurant kurma deneyimine sahiptir. Yıllar süren deneyimlerle kazanılan bütün tecrübeler ile bir işletmenin zincir olabilmesi için gerekli aşamalar yazılı hale getirilmiş, karşılanabilecek bütün sorunlar öngörülerek çözümler üretilmiştir.

Tecrübelerimizi siz girişimcilerin hizmetine sunarak sizlere para ve zaman kazandırma, tecrübelerimizi paylaşma hizmetini sunmaktayız.

MUTFAKTA ÜRETİM VE İŞ AKIŞI EĞİTİMİ:

Makfry Group, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli personel sayesinde fast food ürünlerinin üretimi ve sunumu da kapsayan eğitimleri verirken aynı zamanda çalışanların siparişin gelmesinden tüketiciye ulaştırmasına kadar olan iş akışının da eğitimi verir.

Makfry Group eğitim ekibi sektörde bilinen tüm fast food ürünleri hakkında bilgi sahibi olan deneyimli personellerden oluşur.

Verilen eğitim sayesinde işletmeciler, işletme için gerekli olan personelin sayısı ve aradıkları nitelikleri bilir. Bu sayede müşteri memnuniyeti için gerekli, hızlı ve standart ürün kabiliyetini artırır. Bu da zaman ve maddiyat olarak işletmeciye geri döner.

 

MENÜ OLUŞTURMA (TASARIM ve MALİYET):

Restaurant işletmeciliğinde üretilen ürünlerin nasıl sunulacağı, nasıl fiyatlandırılacağı ve nasıl tanıtılacağı tecrübe isteyen bir çalışmadır. Bu çalışmaları bünyemizde bulundurduğumuz uzman kadro ile işletmecilere menü mantığını da anlatarak sunmaktayız. Makfry Group deneyimli ekibi ile işletmecilerin menü tasarımlarını oluşturmakta, fiyatlandırmakta ve arşivinde bulundurduğu görsellerle broşürler, afişler hazırlayarak işletmecilerin kullanımına sunmaktadır.

 

 

Daha Fazlası için Şimdi Arayın : +90 232 207 2151 - info@makfry.com