• Firma Tel : +90 232 207 21 51
  • Gsm : +90 541 734 21 80

Markalı konsept programımız, kendi markasını oluşturarak fried chicken ürünlerini satmak isteyen girişimcilere yönelik programımızdır. 

Franchise programımız ise patenti bize ait olan ve Avrupa'daki başarılarının yanısıra ülkemizde de bilinen bir marka haline gelen Chıtır Chicken şubesi olarak ailemize dahil olmak isteyen franchise yatırımcısı olmak isteyenlere yönelik programımızdır. 

Fried chicken özellikle de ülkemizde son yıllarda pazara giren bir fast food ürünü olduğundan doğru marka seçimi güven ve standart lezzet açısından büyük önem arz etmektedir.

Makfry, lezzet açısından özgünlüğü yakalayarak yurdışında açılan Chıtır Chicken şubeleriyle bu özgünlüğünün kalitesini ispatlamıştır. Tek bir yerde başlayan Chıtır Chicken öyküsü kısa sürede 17 şubeye varmış, son olarak da Amsterdam'da görkemli bir açılışla fried chicken severlerin tercih ettiği özgün marka olmanın gururunu yaşamıştır.

Siz de hızla büyüyen Chıtır Chicken ailesine dahil olun, markamıza özgün muhteşem lezzetle hem müşterilerin tercihi olmanın gururunu yaşayın hem de kazanç performansınızı maksimuma sabitleyin.

Chıtır Chicken konseptinin maliyeti işyerinin büyüklüğüne, ne kadar altyapı tadilatı gerektirdiğine ve ülkelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte gıda sektöründe Fried Chicken ürünleri ile franchise veren bir çok markadan çok daha ekonomik seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Chıtır Chicken konseptinde (30 m² - 40 m²) mutfak alanına ihtiyaç vardır. AVM'de oturma alanı ortak sahada olduğu için minimum 30 m² işyeri yeterli olacaktır. Diğer konseptlerimizle ilgili gerekli m² ihtiyaçlarını konsept çeşitlerimizden inceleyebilirsiniz.

Chıtır Chicken için gerekli olan makine, ekipman ve gıda malzemelerin tedariği aşamasında Makfry olarak A'dan Z'ye ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Chıtır Chicken'ın orijinal ve eşsiz lezzeti için gerekli olan özel marinasyon sosu ve paneleme unu, Chıtır Chicken logolu original ambalaj malzemeleri ve standart ürün maksimum verim sağlayan ekipmanlarımızı Makfry'dan tedarik edeceksiniz.

Chıtır Chicken'ı 3 farklı konseptte açabilirsiniz.

Bunlar,

- Express Konsepti

- AVM konsepti

- Restoran Konseptidir.

Konsept seçimimde, lokasyon ve alan büyüklüğü büyük önem taşımaktadır. Bu aşamada da Makfry franchise ekibimizin rehberliğiyle en doğru konseptle yola çıkarak maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.

Makfry olarak kendi franchise markamız olan Chıtır Chicken şubelerimize lokasyon seçimi aşamasından açılış aşamasına kadar daimi destek sağlamaktayız. Öncelikle şubelerimizle aile olmayı prensip edindiğimizden, hep birlikte kazanmak için gerekli koşulları el birliği ile sağlama noktasında da hep yanınızdayız.

Ekipmanlarımız, fried chicken üretimi, menülerimiz, servis aşaması gibi işletmenin temel gereksinimi olan konularda eğitim zaten size özel hazırlanan projenizin bir aşamasıdır. Bu eğitimlerle minimum personelle maksimum ve kaliteli verim ve standart ürünlerimizle orijinal lezzet amaçlanmaktadır.