1

FRIED CHICKEN EKİPMANLARI


 

 

Fried Chicken Ekipmanları 

Gıda sektöründe giderek daha popüler ürün haline gelen fried chicken ürünlerini üretmek için gerekli olan ekipmanlar;

Basınçlı Fritözler : Kısa süre içerisinde, özellikle tavuk ürünlerini kendi özsuyunu kaybetmeden basınçta kızartma için kullanılmaktadır. Pişirme kapasitelerine göre ortalama 10 dakikada 3 kg pişirebilen MAKFRY 518, 4 kg pişirebilen MAKFRY 1015 ve 5,5 kg pişirebilen MAKFRY 1025 makinelerimiz mevcuttur. 

Sıcak Tutma Üniteleri: Basınçlı fritözde pişirdiğimiz ürünleri müşterilerimize hazır stoktan verme imkanı sağlayan bu ekipmanlar ile daha hızlı servis yapabilirsiniz. Sıcak tutma üniteleri pişmiş ürünlerinizi 2 saate kadar  yeni pişmiş gibi taze tutar. MAKFRY, kapasitelerine ve büyüklüklerine göre 10 kg ürün için MAKFRY HD2, 20 kg ürün için MAKFRY HD4, 30 kg ürün için MAKFRY HD6 modellerini üretmektedir. ​

Paneleme Ünitesi: Fried chicken üretiminde paneleme yaparken  rahat bir çalışma alanına ihtiyacınız olduğu gibi paneleme sırasında topaklaşan paneleme harcınızı eleme ihtiyacınız olacaktır. Makfry, hem rahat çalışılabilen hem de paneleme ununuzu rahatça eleyebileceğiniz paneleme ünitesi üretmektedir. 

Unutmayın; kaliteli ürün, ancak doğru ve iyi ekipmanla elde edilir. 

Ekipman çeşitlerimiz için, ana menüde bulunan MUTFAK EKİPMANLARI başlığını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Daha Fazlası için Şimdi Arayın : +90 541 734 21 80 - info@makfry.com