• Firma Tel : +90 232 207 21 51
  • Gsm : +90 541 734 21 80

Bayim Olur Musun Fuarında Makfry Rüzgarı


Makfry, 14. Franchising ve  markalı bayilik fuarına katıldı. İstanbul CNR EXPO Center’da 13 Ekim – 16 Ekim tarihleri  arasında gerçekleştirilen fuarda HALL 5’te yerini alan Makfry 4 günlük süreçte binlerce kişiye ulaştı. 

Günümüzde özellikle de franchising olarak güvenilir markalara ulaşmanın güçlüğünden yakınan bir girişimci  “Şu zamanda doğru yere yatırım yapmak oldukça zor. Ancak gıda sektörü bu anlamda biraz daha iyi. Çünkü insanlık var olduğu müddetçe beslenme ihtiyacı hep olacak. Biz de özellikle gençlerin yüksek oranda tercih ettiği fried chicken ürünlerini tanımak istedik. Yapımı basit, kazancı çok. Üniversite civarında bir işletme açmayı planlıyorum” şeklinde konuştu.

Fuarların müşterilerle kaynaşma açısından oldukça büyük önem taşıdığına dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı’mız Uğur Özgilik “Makfry, kısa zaman zarfında sektörde önemli bir yere geldi. Öncelikle ilgilerinden ve güvenlerinden dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Fried chicken ürünleri ülkemizde pek fazla bilinmemesine rağmen, bilinen yerlerde de oldukça popüler bir ürün heline geldi. Bizim amacımız fried chicken ürünlerini çok daha fazla yere ulaştırmak, hem tüketiciyi hem de yatırımcıyı memnun kılmak. Bu da az yatırım bol kazanç yanısıra maksimum kalite ve lezzetle mümkün olabiliyor. Sanırım biz yatırımcıyı, yatırımcı da bizi çok iyi anladı ki hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.